První návštěva, co to obnáší?

Jaká je první návštěva?

Při prvním setkání si vzájemně ujasníme, co jeden od druhého čekáme. Dám Vám prostor během hodinového rozhovoru o vašich zdravotních problémech a potřebách mě lépe poznat. A i já si dávám čas na to lépe poznat Vás. Pokud si vzájemně porozumíme a sedneme si, ráda Vás budu provázet na Vaší cestě zdraví. 

První návštěva stojí 1200kč a to i v případě, že nedojdeme ke vzájemnému shodě. 

První rozhovor o vašem zdraví bude probíhat velmi podrobným dotazováním. Je velice důležité se seznámit velmi detailně, v jakém stavu ke mně přicházíte. Proto se Vás budu ptát i na otázky zdánlivě nesouvisející s Vaším problémem, ale pro mě to jsou kostičky puzzle, které v konečném výsledku vytvoří obraz.

Aby obraz byl kompletní musím si vzít i Váš pulz, který je pro mě velmi důležitý. Pulz se bere z obou rukou a nehodnotí se na něm počet úderů srdíčka, ale kvalita pulzu. Čínská medicína má více než 18 kvalit pulzu a já budu zkoumat právě ten Váš.

Jazyk je neméně důležitý, protože se na něm promítá Váš momentální stav. Proto je pro mě cenné si ho i vyfotit, abych měla porovnání s tím, jak se vyvíjí terapie.

V případě, že máte k dispozici lékařské zprávy, vezměte si je prosím s sebou. Stejně tak si prosím připravte seznam léků a potravinových doplňků, které užíváte.

Budu se na Vás těšit!